کودکی با خوردن غذای ماهی کوی می تواند ساعت ها در آب بدون اکسیژن نفس بکشد

بسیاری در مورد نوع غذا ماهی کوی که به ماهیان زینتی ارائه می شود، شرایط آن و اینکه چه انواعی برای این ماهی ها در دسترس و بی خطر است می پرسند، غذای خشک ماهی زینتی به اشکال مختلف از جمله: پولک، گرانول و گلوله، علاوه بر برگ خشک اسپیرولینا و جلبک نوری موجود است.

این غذاها برای ماهی مفید هستند، زیرا حاوی مقدار زیادی فیبر است، اما لزوم معرفی غذاهای گیاهی برای کاهش خطر برخی اختلالات مثانه هوا یا نفخ را نافی نمی کند.

غذای منجمد بسیاری از ماهی های گوشتخوار ترجیح می دهند غذاهای منجمد از جمله: میگو، کرم، پلانکتون، کریل و صدف بخورند و این غذا علاوه بر امکان خوردن مکعب اسپیرولینا منجمد ماهی گیاهخوار و یا غیره، در فروشگاه های مواد غذایی ماهی موجود است.

غذای خشک شده را فریز کنید مکعب های خشک و منجمد به طور همزمان در فروشگاه ها موجود است و از بارزترین انواع این غذاها می توان به کرم و میگو Tupifex اشاره کرد.

زیرا برای گونه های ماهی به ویژه گوشتخواران غذاهای مفید و مغذی هستند.

غذای ماهی

غذای زنده غذاهای زنده انواع مختلفی دارند، به این معنی که آنها زنده هستند و منجمد یا خشک نشده اند، از جمله: میگو و میگو زنده آب نمک و ماهی های گوشتخوار و بزرگ را می توان به ماهی های کوچک، کرم ها و سوسک ها داد.

سبزیجات سبزیجات را می توان به عنوان غذا برای ماهیان زینتی که از سبزیجات آکواریومی می خورند تهیه کرد و این سبزیجات شامل کاهو، خیار، کدو سبز و اسفناج با برش سبزی ها و نصب آن ها در کنار مخزن و سبزیجاتی که ماهی ها از آن استفاده نکردند.

خوردن در عرض 24 ساعت باید حذف شود، زیرا آنها فقط تازه را ترجیح می دهند.

مقدار غذای ماهی زینتی را تعیین کنید برای تعیین میزان غذای مناسب ماهیان زینتی می توان از قانون خاصی پیروی کرد و آن این است که آنچه ماهی ها در عرض 5 دقیقه می خورند فقط به آن نیاز دارند و چیزی که بعد از آن باقی می گذارند بیش از مقدار مورد نیازشان است به استثنای.

از ماهیان شبانه، تا یک بار برای آنها غذا گذاشته شود، شب قبل از خاموش کردن چراغ، بدون اینکه زمان تمام شدن غذا مشخص شود، از زمان گذاشتن تا صبح غذایش را می گذارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.