کمک لوله پلیکا 110 فشار قوی به تشخیص آب آلوده

پلیکا در شکل اصلی خود شکننده و سفت است با افزودن مواد افزودنی برای طیف وسیعی از مصارف تجاری و صنعتی آماده شده است.

نرم کننده ها آن را نرم تر و انعطاف پذیرتر می کنند تثبیت کننده های حرارتی مقاومت آن را در برابر دماهای بالا افزایش می دهند.

تثبیت کننده های UV  آن را در برابر قرار گرفتن در معرض شدید و طولانی مدت در برابر نور خورشید مقاوم می کنند.

لوله پلیکا 110 فشار قوی گونه ای از Plica است که در آن محتوای کلر افزایش می یابد آستانه مقاومت در برابر دمای بالاتری دارد.

در مقایسه با Plica که می تواند تا 140 درجه فارنهایت را قبل از ذوب شدن یا خرابی تحمل کند، می تواند تا 200 درجه فارنهایت را تحمل کند.

به همین دلیل، Plica برای حمل و نقل آب گرم در سیستم های HVAC یا تنظیمات صنعتی ترجیح داده می شود.

Plica در بسیاری از موارد توسط کدهای ساختمانی برای این منظور الزامی است.

 بدون افزودنی های نرم کننده، Plicaشکننده و سفت است اگرچه این امر آن را برای لوله ها و سایر اهدافی که نیاز به انعطاف پذیری دارند نامناسب می کند، اما کاربرد ارزشمندی در ساخت و ساز دارد.

در برابر قرار گرفتن طولانی مدت در برابر نور خورشید و گرما مقاوم است و در چندین کشور به عنوان پوشش یا مواد هوابرد روی دیوارهای بیرونی خانه ها استفاده می شود.

Plica در صورت نصب زیرزمینی صد سال دوام می آورد این باعث می‌شود که تعمیر و نگهداری پایینی داشته باشد و به یک ماده مطلوب برای شبکه‌های خط لوله گسترده تبدیل شود که هزینه‌های نگهداری و تعمیرات اساسی آن با مواد قدیمی مانند فولاد، آهن و سیمان بسیار بالا خواهد بود.

نصب، جداسازی و نگهداری لوله های پلیکا آسان است میزان شکست یا شکست آن در مقایسه با مواد قدیمی بسیار کم است.

مقدار کم کربن در PVC دلیل انتشار کمتر مضر در طول تولید آن است بازیافت و استفاده مجدد از آنها برای مقاصد دیگر، چه از طریق نجات و استفاده مجدد از زباله های ساختمانی یا بازیافت زباله های صنعتی، آسان است.

سالانه هشت هزار تن پلیکا در اروپا از طریق برنامه وینیل پلاس بازیافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.