کلوچه شکلاتی زنجبیلی با شیره انگور

در این مقاله، شما می خواهید توضیح دهید که چگونه شیرینی زنجبیل را با شیر درست کنید به طوری که شما می توانید بدانید که خود زنجبیل چقدر است و چقدر برای بدن مفید است. و هنگامی که بیماری کرونا ویروس، ترکیب زنجبیل و اب پرتقال برای سرما و ایمنی در مردم بسیار شایع بود به دلیل ویتامین C بالا که در این گیاه بود، ان را در ترکیب کلوچه های زنجبیل استفاده می شود و یک کوکی الی است. شیر به علت فروکتوز و فسفر برای استحکام استخوان بسیار مفید است و ما می توانیم از ان در کمبود انرژی بدن خود با ترکیب ارد در پنکیک و زنجبیل و این کوچه خوشمزه استفاده کنیم. برای درست کردن شیرینی زنجبیل با شیر شما باید از ارد نول استفاده کنید زیرا ان را در حجم بهتر است، و همچنین کره زنجبیل و شیر شما باید هر یک از ارد را در مقدار اول خود را مخلوط کنید، شیر را با اب مخلوط کنید و سپس بقیه را به خمیر اضافه کنید، سپس در اجاق قرار دهید و در حد مناسب بین نیم ساعت و چهل دقیقه پخت کنید.

کلوچه شکلاتی زنجبیلی

برای ساخت کیک شکلاتی نان زنجبیل، از ان با پودر زنجبیل، ارد کاکائو، عسل طبیعی، روغن مایع، شکر، اب گرم شکر قهوه ای و جوش شیرین استفاده می کنیم. ان را در یک کاسه مخلوط کنید و کاکائو و نوشابه زنجبیل و روغن را در یک کاسه دیگر به مدت ۱۲۰ ثانیه مخلوط کنید و اهن و عسل را در مخلوط به مدت ۱۲۰ ثانیه مخلوط کنید تا ان را به عنوان کرم و مخلوط هر دو کاسه، و سپس ما دست ماشین را با مایع در حمام تمیز کنید قبل از اینکه خمیر را بگیریم، و سپس ان را به ۱۸۰ ثانیه خمیر شکلات اضافه کنید و ان را درست کنید. پس از ان، ۴۵ دقیقه تا یک ساعت زمان برده می شود تا استراحت کند. خمیر را به بخش های ۱۸ تا ۲۵ دایره ای ببرید، ان را در شکر قهوه ای بگذارید و در ظرف های کاغذ روغنی بگذارید، و ظرف را برای ۱۲ دقیقه در کوره خود قرار دهید و زمانی که بافت برجسته هنوز نرم است، ان را بگیرید و صبر کنید تا سرد شود سپس از ان استفاده کنید.

کلوچه شکلاتی زنجبیلی

کلوچه زنجبیلی با شیره انگور

هر بار که از فومن بر می گردیم، خانواده ما از ما انتظار دارد که برایشان پای زنجبیل با اب انگور بیاوریم، زیرا طعم فوق العاده ای دارد، در قلب خانواده های ایرانی خیلی خوب است، و انرژی زیادی دارد چون از اب انگور طبیعی استفاده می کند، زیرا از کلسیم پتاسیم و انتی اکسیدان ساخته شده است، این برای سلامتی ما بسیار مفید است. بهتره که از این کیک بزرگ تو یک هفته کار استفاده کنیم. شیره انگور برای مصرف ویتامین های b c اهن و منیزیم و سفید کردن بدن بسیار مفید است. همچنین دارای خواص ضد سرطان است. استفاده از ان در شیرینی های زنجبیل به راحتی شما را از تمام بیماری های زمینه ای.

کلوچه زنجبیلی با شیره انگور

 

کلوچه زنجبیلی با دارچین

در ادبیات بالا، در مورد کلوچه های زنجبیل به من گفته شده، حالا من در مورد دارچین و خواص ان صحبت می کنم. این ماده در غذای ما ایرانیان بسیار ویژه است، و مادران ایرانی از این ماده ضد سرطان در بیشتر غذاهای خود و همچنین در دارچین چای خود استفاده می کنند، که خاصیت نجات بدن شما از خستگی را دارد. ارد گندم دارای ارد سبوس گندم است و برای پوست و رشد مو بسیار موثر است. شیرینی زنجبیل با دارچین یکی از خواص ضد سرطان و ویتامین C است که به ایمنی بدن شما کمک می کند و با ترکیب دارچین خواص ضد التهابی برای بدن شما، یک بسته کامل خوراکی و پیشگیری از بیماری. اگر ما این کوکیهای مغذی را در سبد غذایی کودکان خود قرار دهیم، انها را از طیف وسیعی از بیماری های زمینه ای نجات داده و کودکان قوی را به جامعه به همان اندازه سالم و پاک که می توانیم با هم زندگی کنیم.

کلوچه زنجبیلی با دارچین

کلوچه زنجبیلی مغزدار

شما می توانید از کیک زنجبیل در طول روز استفاده کنید اگر می خواهید به شما در مورد ویژگی های کیک، در این مقاله شما نمی توانید همه ان را بگویید. گردو و بادام برای مغز ما بسیار مفید هستند و تفکر بویژه انرژی در روز بسیار مفید است. برای مثال، پسته خود یک خون‌ساز است و مغز گردو برای تامین و پردازش سلول‌های مغز استفاده می‌شود. شاید کسی نتواند این مغز را به تنهایی بخورد و نوشیدن ان در شیرینی سازی اسانتر است. شخصا، با توجه به مزایای بیشتری که شامل کوکی ها می شود، نسبت به کوکی های دیگر بیشتر پذیرای هستم.

کلوچه زنجبیلی مغزدار

کلوچه زنجبیلی شیرین

بعضی از مردم مثل من شیرینی دوست دارند و شیرینی زنجبیل روی میز چای می گذارند. شیرینی و شکر برای بدن خوب نیست، زیرا می تواند بیماری های زیربنایی مانند دیابت را ایجاد کند، بنابراین ما می توانیم بهتر از مواد طبیعی مانند شکر قهوه ای در شیرینی زنجبیل کیک زنجبیل استفاده کنیم که نیازمند شیرین کردن و لذت بردن از ان است و برای سلامتی ما سخت بوده است. جالب است بدانید که شیرینی زنجبیل برای کسانی که به دنبال یک دسر خوب هستند، سوغات خوبی است. جالب توجه است که فرهنگ شیرینی‌پزی که در کارگاه‌های نانوایی شمال شایع‌تر است، برای اولین بار در سال هفتم سدۀ سیستان تهیه می‌شود. جالب است که یک محصول محل تولید خود را هزاران کیلومتر در طول هزاران سال تغییر می دهد.

کلوچه زنجبیلی شیرین

کلوچه زنجبیلی کیسما

اگر از شهر کوچان عبور کنید، مطمئن باشید که کیک زنجبیل کیسما را خریداری کرده و ان را به عنوان یادگاری برای شهر خود بگیرید. هر شهر سوغاتی خود را دارد، و قوچان به عنوان کلوچه های قشان گینگلی کیسما در شهر برای پخت خوب خود شناخته می شود، که برای این شیرینی های شیرین و خوشمزه ساخته شده است. چه خوب است که در کشور ما به عنوان شهرک قائم و شهر یزد هر یک شیرینی خاص و طعم و مزه فوق العاده و عالی دارد.

کلوچه زنجبیلی کیسما

طرز تهیه کلوچه زنجبیلی لاری

برای اماده کردن شیرینی زنجبیل لاری، ما به یک کیلو ارد، یک کیلو پودر زنجبیل، و ۴۵۰ گرم تا ۵۰۰ گرم روغن حیوانی ذوب شده نیاز داریم، بنابراین کلوچه های لوری بسیار شبیه به دستور پخت هالوا هستند. پس اول باید با مقداری روغن ذوب شده با ارد مخلوط کنیم، و بعد از مخلوط کردن ان با خمیر، ان را در کیسه فرزئیل قرار می دهیم، و پس از استراحت ان را به قطر یک سانتی متر نازک می گذاریم و سپس ان را با خمیر درست می کنیم و سپس ان را در یک ظرف خوب قرار می دهیم و در ماهیتابه قرار می دهیم. فکر کنم این ساده ترین نوع شیرینی زنجبیل است که درباره اش بهت گفتم

کلوچه زنجبیلی با روغن مایع

برای استفاده از کوکی های زنجبیل با روغن مایع بهتر است از برخی از روغن های سالم مانند روغن کنجد و روغن زیتون استفاده شود، اما باید برخی از روغن ها باشد که خیلی از طعم ها با طعم و مزه از بین نمی رود، زیرا طعم روغن مانند زیتون بوی زیادی دارد، و همچنین روغن مانند روغن دنبا، اما در هر صورت، مواد مورد استفاده ما باید بسیار سالم باشد و توسط بدن اسیب نمی بینند. ما می توانیم نان زنجبیلی را در پایان روز با استفاده از یک برس روغن پس از پخت بپزیم تا ان را تازه و استفاده از ان. ما بهترین کوکی های کلاس اول را برای شما ارائه می کنیم. با ثبت خرید خود می توانید از این کوکی های خوشمزه لذت ببرید. ارتباط ما WhatsApp و تلگرام است؛ با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.