کلوچه زنجبیلی در فر تابه ای

یکی از شیرینی های محلی ایرانی شیرینی زنجبیل است. این کوره به دو صورت تابه شکل و در اجاق ساخته می شود. طعم ان منحصر به فرد است. ویژگی متمایز کوکی های زنجبیل از سایر شیرینی های سنتی ان است که طعم شیرین و ادویه دار دارد و مردم سلیقه های مختلف می توانند از ان استفاده کنند زیرا دارای طبیعت گرم است و همچنین دارای خواص منحصر به فرد است. این فراورده از ارد گندم و ارد دوجزئی تهیه شده و سرشار از فیبر، اهن، پروتئین، کلسیم و منیزیم است که یک تغذیه مغذی و قابل قبول برای کودکان است. ۳۵۶ کالری دارد. بنابراین افرادی که دیابت دارند باید این نوع شیرینی ها را در سطح مناسبی بخورند. همچنین کلوچه گردویی جوادیان با بسته بندی بسیار عالی به فروش می رسد.

 

کلوچه زنجبیلی در فر

در این بخش از مقاله قصد داریم نحوه درست کردن شیرینی های زنجبیل در اجاق را شرح دهیم. مواد اولیه برای این شکر ماگوت عبارتند از: شکر دانه خوب، کره، تخم مرغ، ماست چربی، ارد، پودر پخت، پودر هل و پودر زنجبیل اول، کره را روی گرمای غیر مستقیم قرار می دهیم تا ذوب شود. هنگامی که ان را ذوب می کنیم، ان را با شکر با استفاده از مخلوط کن به مدت ۳ دقیقه مخلوط می کنیم. با ترکیب مخلوط کردن تخم مرغ، شکر و ماست به مدت ۴ دقیقه اضافه می شود. داخل یک کاسه ارد، پودر پخت و پز، پودر محلول و زنجبیل با هم، و سپس ان را سه بار جدا می کنیم، و سپس ان را به مخلوط تخم و ماست اضافه می کنیم و ان را با مخلوط کننده مخلوط می کنیم. ما مواد را با لیسک مخلوط می کنیم و اگر چسبناک باشد ارد را به ان اضافه می کنیم. ما خمیر را با یک فریزر می پوشانیم و ان را به مدت ۱ ساعت در یخچال می گذاریم. ما خمیر را باز می کنیم و نقش کادر را بازی می کنیم. ما زرده تخم مرغ را با اب انگور مخلوط می کنیم، خمیر را با سلیقه خودمان طراحی می کنیم، و ان را با تخم و شیره اغشته می کنیم. ما اجاق را در دمای ۱۸۰ درجه قرار داده ایم و پس از ان که ان را کاملا گرم کردیم سینی تنور را که خمیر در ان در فواصل زمانی روی کاغذ روغن قرار می گیرد می گذاریم. ما کلوچه ها را برای ۳۰ دقیقه در اجاق می گذاریم تا اشپز خوبی داشته باشیم. همچنین کلوچه گردویی نوشین دارای مدل های مختلفی می باشد.

کلوچه زنجبیلی در فر

 

کلوچه زنجبیلی تابه ای

«بسیاری از مردم در خانه هایشان کوره ندارند، بنابراین ما به انها یاد می دهیم که چگونه کلوچه های زنجبیل را در تابه بپزند. برای ساخت پان، ابتدا روغن را از یخچال خارج کنید تا با تنظیم دما مخلوط شود و سپس ارد را با روغن ترکیب کنید. در این روش، خمیر را با انگشتان می سازیم، زیرا حرارت دست باعث می شود تا خمیر و روغن صاف شوند. ما شکر و زنجبیل به ارد اضافه می کنیم و سپس اب گرم را به ارامی بر روی ان می ریزیم و مواد را خمیر می کنیم تا در روغن بریزند. ما خمیر را یک فریزر می کنیم و بعد نیم ساعت می ریزیم. ما ان را پس از این مدت زمان شکل می دهیم. روغن را در یک تابه می‌گذاریم تا ان را گرم کنیم و بعد هر دو طرف ان را سرخ می‌کنیم.

کلوچه زنجبیلی تابه ای

کلوچه زنجبیلی تنوری

امروزه استفاده از وافل‌های رنگ زنجبیل در طب سنتی به طور گسترده مورد توجه قرار گرفته است. شیرینی های تانتنور از انواع دیگر کوکی ها با دوام تر هستند. هیچ افزودنی برای تولید این شیرینی ها به کار نرفته و انها را محبوب کرده است. این اب و هوا می تواند برای ماه ها در اب و هوای معتدل نگه داشته شود.

کلوچه زنجبیلی با پیمانه

برای درست کردن کیک زنجبیل خوشمزه، شما نیاز به دانستن اندازه دقیق مواد تشکیل دهنده. کوکی ها بسیار مغذی هستند و برای استفاده فوری از ان برای میان وعده های شخصی توصیه می شود. ما شرحی از هر مقدار مواد ارائه خواهیم کرد. سه کیلوگرم ارد سبوس معادل ۸ پیمانه است یک کیلو و دویست گرم شکر معادل دو بوشل است ۱کیلوگرم روغن جامد معادل ۱ و یک سوم پیمانه است پودر زنجبیل ۶۰ گرم معادل یک سوم پیمانه است

کلوچه زنجبیلی با پیمانه

خواص  کلوچه زنجبیلی

یکی از ترکیبات اصلی تشکیل دهنده شیرینی زنجبیل، زنجبیل بوده و به همین دلیل دارای تمامی ویژگی های زنجبیل می باشد. زنجبیل دارای خواص ضد التهابی است و مصرف کوکی‌های زنجبیل فعالیت سلولی را کاهش و از التهاب جلوگیری می‌کند. از انجا که زنجبیل به درمان زخم معده کمک می کند، این محصول به افراد مبتلا به ناراحتی معده توصیه می شود. شیرینی زنجبیل بسیار اسان برای هضم و افراد مبتلا به سوء هاضمه و نفخ می تواند از این محصول استفاده کند. سایر خواص کوکی های زنجبیل می تواند برای درمان مواد سمی بدن، درمان گلو و سرماخوردگی، درمان کرم یخ، تقویت حافظه، درمان خستگی عضلانی، درمان اسهال، تازگی پوست، ضد ازمان، جلوگیری از لخته خون و عروق خونی و … اشاره به.

کلوچه زنجبیلی ضرر دارد

افزون بر مزیت استفاده از کیک زنجبیل، ان را زیان می دانند. افراد مبتلا به دیابت نباید بیش از حد از کوکی استفاده کنند. استفاده زیاد از کوکی های زنجبیل منجر به خونریزی در زنان باردار می شود بنابراین زنان باردار هنگام استفاده از این کوکی ها مراقب هستند. برای خرید شیرینی زنجبیل، باید مراقب خرید یک محصول تازه با کیفیت خوب باشید. اگر برای خرید به سایت های غیر معتبر بروید، احساس پشیمانی خواهید کرد. مجموعه ما یکی از معروف ترین مجموعه هایی است که محصولات خود را در بسته بندی های زیبا و استاندارد عرضه می کند و قیمت مناسبی برای انها فراهم می کند. این مجموعه خرید اینترنتی را برای مشتریانش فراهم کرده است. خریداران می توانند محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند و ان را به خانه ببرند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.