چمن مصنوعی 8 میل عامل نابودی سوسک خانه شماست

هنگامی که ظاهر چمن خود را ارزیابی کردید و چمن مصنوعی 8 میل استفاده شده در مکان مورد نظرتان و کمبود مواد مغذی خاصی را تشخیص دادید، مهم است که کودی با نسبت مواد مغذی مناسب پیدا کنید.

اگر چمن شما بسیار سالم به نظر می رسد و می خواهید ظاهر فعلی خود را حفظ کنید، به دنبال کود با مواد مغذی متعادل باشید.

بسته های کود دارای برچسب هایی با اعدادی هستند که نسبت هر ماده مغذی موجود در مخلوط کود را مشخص می کند.

اکثر صاحبان خانه هایی که تعمیر و نگهداری چمن خود را انجام می دهند، مایلند از کودهای آهسته رهش استفاده کنند تا از تکرار بیش از حد استفاده نکنند.

فرمول های آزادسازی سریع می توانند منجر به سوختن و آسیب های دیگر به چمن شوند، بنابراین معمولاً بهتر است این نوع را به متخصصان واگذار کنید.

چمن

به طور مشابه، گرانول ها نوع کود بهتری برای فعالیت های غیرحرفه ای مراقبت از چمن هستند.

کودهای اسپری باید با نظم بسیار بیشتری نسبت به گرانول ها اعمال شوند و استفاده یکنواخت از آنها دشوارتر است.

استثناهایی برای این توصیه وجود دارد، اما اگر در دنیای کوددهی چمن تازه کار هستید، از دانه ها استفاده کنید.

یکی از موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که کودهای چمن می توانند برای محیط زیست مضر باشند، به خصوص اگر به اندازه ای استفاده کنید که باعث روان شدن آب شود.

یکی از راه‌های مبارزه با این موضوع این است که گرانول‌های کود سرگردان را جارو کنید و آن‌ها را به جای سطل زباله یا کمپوست، روی چمن‌های خود پرتاب کنید.

همچنین می‌توانید با گذاشتن بریده‌های علف روی چمن‌تان به جای کیسه‌زنی هنگام چمن‌زنی، به کاهش نیاز خود به کود کمک کنید.

هنوز عجله نکنید و کود بخرید – مدتی زمان بگذارید تا یاد بگیرید که به چه نوع کود نیاز دارید تا بهترین چمن خود را نشان دهیدری مکرر دارند.

بزرگترین تفاوت در بازی روی چمن مصنوعی این بود که توپ بالاتر از چمن واقعی پرش می کرد و همچنین سریعتر حرکت می کرد و باعث می شد بازیکنان داخلی دورتر از حالت عادی بازی کنند تا زمان کافی برای واکنش داشته باشند.

توپ همچنین جهش واقعی‌تری نسبت به چمن داشت، به طوری که در پرتاب‌های بلند، زمین‌بازان می‌توانستند عمداً توپ را در مقابل بازیکنی که به سمت آن پرتاب می‌کردند، با اطمینان از اینکه در یک خط مستقیم حرکت می‌کند و به سمت راست منحرف نمی‌شود، پرتاب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.