پارچه تدی طرح دار سرمای زمستان را دلنشین می کند

از مشخصات بارز پارچه تدی طرح دار، به دلیل تراکم بالا پارچه هیچ آبرفتی ندارد، تولیدکنندگان لباس نیز به نیاز به تامین لباس های راحت پی برده اند در واقع، اگرچه سطوح بالای عملکرد تضمین شده برای لباس‌های محافظ حیاتی است، اما تاکید بیشتری بر راحتی پوشنده و زیبایی‌شناسی طراحی شده است.

افزایش علاقه و مشارکت جهانی در ورزش های فعال و فعالیت های اوقات فراغت در فضای باز منجر به رشد تاریخی قوی در مصرف مواد نساجی در ورزش و کالاها و تجهیزات مرتبط شده است.

پیگیری مستمر استانداردهای حتی بالاتر ایمنی و عملکرد کاربر نهایی در حال حاضر استفاده از الیاف تخصصی با قیمت بالاتر و سایر مواد را تحریک می کند، کاربردهای منسوجات برای ورزش و اوقات فراغت بسیار متنوع است، از لباس ورزشی گرفته تا روکش قایق، چادر یا کامپوزیت با کارایی بالا.

پارچه تدی

محصولات نساجی در زمینه بهداشت انسانی و عمل پزشکی همه جا حضور دارند، استفاده از آنها بر اساس تعدادی از ویژگی های معمولی نساجی مانند نرمی و سبکی، انعطاف پذیری، جذب، فیلتر کردن و غیره است.

کاربردهای سنتی شامل محصولات مراقبت از زخم، پوشک، بریس، پروتز و ارتز، دستمال مرطوب، ماسک تنفسی، ملافه و روکش، طناب و کمربند و غیره.

محصولات نساجی نوآورانه می توانند به میزان قابل توجهی به اثربخشی درمان های پزشکی و همچنین راحتی بیمار اضافه کنند، در عین حال، منسوجات پزشکی جدید ممکن است به مهار هزینه کمک کنند.

چنین محصولات نوآورانه:

  • ارائه گزینه های درمانی جدید
  • تسریع بهبودی پس از درمان پزشکی
  • افزایش کیفیت زندگی بیماران مزمن

ایده استفاده از منسوجات برای حمل و نقل انسان یا کالا جدید نیست، طناب‌ها و بادبان‌های نساجی از روزهای اولیه تمدن بشری در نیرو دادن به کشتی‌ها مؤثر بوده‌اند و تولد هوانوردی انسانی در قالب بالن‌ها، زپلین‌ها و نمونه‌های اولیه هواپیماها به همان اندازه با منسوجات مرتبط است.

مفهوم مدرن منسوجات قابل تحرک به شکل زیر است:

  • منسوجات مبتنی بر الیاف عملکردی مورد استفاده در بالن، چتر نجات، بادبان، تور و طناب.
  • ساختارهای بال و بدنه هواپیما یا قفسه های قایق ساخته شده از الیاف و کامپوزیت های منسوجات.
  • اجزای بادی ماهواره ها یا سایر فضاپیماها؛
  • مخازن انعطاف پذیر، ظروف یا کیسه های مورد استفاده برای حمل و نقل گازها، مایعات و کالاهای فله از طریق جاده، راه آهن، آب یا هوا.
  • کامپوزیت ها در تمام زمینه های سیستم حمل و نقل در حال انجام یا در آینده نزدیک انتظار می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.