لوبیا قرمز ریز در ساخت پودر استخوان پروتز مصنوعی به کار می رود

منگنز و کلسیم موجود در لوبیا قرمز ریز استخوان ها را تقویت می کند و به پیشگیری از پوکی استخوان کمک می کند. فولات موجود در لوبیا به حفظ سلامت استخوان و مفاصل کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های استخوانی و شکستگی را کاهش می دهد.

به کاهش میگرن کمک می کند، منیزیم موجود در لوبیا به جلوگیری از سردردهای وحشتناک میگرنی کمک می کند و همچنین فشار خون را تثبیت می کند.

به ترمیم بافت کمک می کند، ویتامین B6 به رشد بافت و ترمیم پوست و مو کمک می کند. همچنین به جلوگیری از هر نوع انحطاط چشم کمک می کند. حتی به جلوگیری از ریزش مو کمک می کند.

لوبیا

به کاهش آب مروارید کمک می کند، ویتامین B3 برای کاهش و در برخی موارد درمان آب مروارید دیده شده است. مقدار بالای ویتامین B3 در لوبیا قرمز نیز همین امر را تضمین می کند.

به تسکین آرتریت روماتوئید کمک می کند، مقدار بالای مس موجود در لوبیا، التهاب را در بدن در مورد آرتریت کاهش می دهد. مس همچنین انعطاف پذیری رباط ها و مفاصل را تضمین می کند.

به رفع آسم کمک می کند، منیزیم موجود در لوبیا دارای اثر گشاد کنندگی برونش است و عبور هوا را به داخل و خارج از ریه ها تضمین می کند. مطالعات نشان داده اند که سطوح پایین منیزیم می تواند منجر به آسم شود.

فقط  با یک نگاه به جدول ارزش غذایی از بالا بودن رتبه ارزش غذایی لوبیا قرمز شگفت زده می شوید. چند پیشنهاد برای مصرف لوبیا قرمز؛ لوبیا قرمز پخته شده را با لوبیا سفید و لوبیا سیاه ترکیب کنید تا یک سالاد سه لوبیا سالم درست کنید.

لوبیا را با گوجه فرنگی و پیاز، با سس لیمو و فلفل سیاه مخلوط کنید تا یکی از سالم ترین گزینه ها برای صبحانه باشد. لوبیا پخته شده را با سیر و چاشنی ها مخلوط کنید تا برای ساندویچ استفاده شود یا لوبیا پخته شده را روی نان تست چند دانه و مقدار زیادی پنیر با آن سرو کنید.

بنابراین، می بینید که گنجاندن لوبیا در رژیم غذایی شما به صورت منظم به عنوان بیمه سلامت دائمی شما برای داشتن بدنی مناسب و همیشه سالم عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.