علاقه میمونها به شکلات مغزدار باراکا فاجعه بار شد!

به طور کلی گفته می شود که غذاهای خوب برای خوردن بد هستند، به استثنای برخی موارد نادر.

به همین دلیل است که دانستن اینکه شکلات مغزدار باراکا برای شما مفید است، بیشتر به افزایش محبوبیت یک غذای محبوب جهانی کمک می کند، حتی اگر همانطور که خواهیم دید، این ایده نباید چراغ سبز برای پرخوری باشد.

پس از پرداختن به کافئین و اثرات مثبت آن، این بار با توجه به تحقیقاتی که تاکنون منتشر شده است، به بررسی ویژگی های مفید شکلات خواهیم پرداخت. آیا می دانستید که مثلا فوندانت می تواند برای قلب و مغز مفید باشد؟

در سال‌های اخیر رسانه‌ها بارها و بارها خواص شکلات را ستایش کرده‌اند و نتایج مطالعات مختلفی را در مورد جنبه‌های مختلف بدن گزارش کرده‌اند.

شکلات

دانستن اینکه چنین غذای محبوبی نیز سالم است، به هر حال، تنها می تواند حس کنجکاوی و اشتیاق را برانگیزد، اما گاهی اوقات این خبر بیش از حد ساده شده است و خطر ارائه اطلاعات گمراه کننده وجود دارد.

اول از همه، مهم است که مشخص کنیم شکلات وقتی تیره است ، با درصد کاکائو بالا – حداقل 70٪ – و محتوای قند کم خوب است.

مقدار، همانطور که بعدا خواهیم دید، باید محدود باشد و در هر صورت از افراط و تفریط اجتناب شود، برای غذایی که می تواند عوارض جانبی مضری نیز داشته باشد.

اکنون خواهیم دید که چگونه و چرا شکلات برای شما مفید است، اول از همه با توجه به مواد مغذی که بر وجود آنها از نظر سلامتی تاکید شده است.

شکلات تلخ بیش از همه خوب است زیرا حاوی طیف غنی از آنتی اکسیدان ها است، موادی با عملکرد محافظتی ارزشمند برای بدن، که بهتر است در صورتی که فرآوری ماده خام سرد (در دمای 40 درجه سانتیگراد) باشد، نگهداری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.