شلوار لگ بچه گانه را در طرح های عجیب و غریب ببینید

مهم نیست که چگونه شروع به آموزش پوشیدن شلوار لگ بچه گانه می کنید، در نهایت بچه های شما لباس زیر معمولی می پوشند.

با این حال، بسیاری از کارشناسان والدین را تشویق می کنند که از گزینه های انتقال چشم پوشی کنند و فوراً از آنها استفاده کنند.

آدریانا ورمیلیون، کارشناس آموزش لباس زیر در شارلوت، کارولینای شمالی که به عنوان «نجواگر کوچک» شناخته می‌شود، می‌گوید: «کودکانی که از لباس‌های زیر استفاده می‌کنند به احتمال زیاد می‌دانند که تصادف کرده‌اند، بنابراین تمرین را بسیار سریع‌تر می‌کنند».

کارها را برای خود آسان کنید و چیزی را انتخاب کنید که فرزندتان برای پوشیدن آن روان باشد! به سراغ الگوهایی با کامیون ها، تک شاخ ها، رنگ های مورد علاقه فرزندتان بروید—این ایده را دریافت می کنید.

(پسرها می توانند شلوارک معمولی یا باکسر یا شلوار لگ بپوشند؛ هر دو را امتحان کنید و ببینید چه چیزی را دوست دارند.)

اگر کاملاً آماده نیستید که با لباس‌های پوشیده آل این کار کنید، شلوارهای پارچه‌ای تمرین BFF شما خواهند بود.

آنها اساساً لباس‌های زیر معمولی هستند که دارای لایه‌های اضافی از پارچه جاذب و/یا ضد آب هستند تا محافظت در برابر تصادف را فراهم کنند.

آنها در یک وضعیت جریان کامل تحمل نمی کنند، اما اگر کودک شما دقیقاً به موقع به توالت نرسد، واقعا مفید هستند.

میشل دی. سوانی، مدیر اجرایی مدرسه پوتی در کاستا مسا، کالیفرنیا و نویسنده کتاب راهنمای کامل برای آموزش پاتی، توضیح می‌دهد: «هدف آموزش لباس‌های زیر کمک به آشفتگی است. “لباس زیر آموزشی به سادگی بیشتر تصادف را جذب می کند، بنابراین کمتر روی زمین قرار می گیرد.” (ما آن را یک برد می نامیم!)

همچنین مهم: این شلوار لگ تمرینی قابل استفاده مجدد به بچه ها اجازه می دهد هنگام دریبل زدن خیس بودن را احساس کنند و همچنین عواقب عدم مراجعه به توالت را درک کنند، که هر دوی آنها برای موفقیت در تمرینات کوچک بسیار مهم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.