سیب زمینی نیمه آماده داناک برای زنان باردار مفید است

سیب زمینی نیمه آماده داناک سبزیجاتی هستند که به دلیل فوایدشان شناخته می شوند، زیرا حاوی ویتامین ها و عناصر زیادی هستند که بدن به صورت روزانه به آنها نیاز دارد، از جمله: فسفر، آهن و پروتئین ها، علاوه بر کلسیم، زمینه های آرایشی متعدد.

در این مطلب از فواید سیب زمینی برای مو علاوه بر فواید آن برای پوست صحبت خواهیم کرد.

به رشد مو کمک می کند و می توان از آن با ریختن یک فنجان آب سیب زمینی، دو قاشق غذاخوری عسل طبیعی، علاوه بر دو زرده تخم مرغ در یک کاسه استفاده کرد و خوب مخلوط کرد، سپس مخلوط را روی موها مالیده و بگذارید حداقل سی دقیقه بماند.

دقیقه و سپس موها را با آب بشویید و بهتر است این مخلوط را هفته ای دو بار تکرار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ظاهر موهای سفید را محدود کنید و می توان از آن استفاده کرد، یک چهارم فنجان پوست سیب زمینی را در یک فنجان آب داغ قرار دهید، خوب هم بزنید، سپس مخلوط را بگذارید تا کمی خنک شود، سپس مخلوط را روی موها بمالید و بگذارید بماند.

سیب زمینی

ریزش مو را کاهش می‌دهد، زیرا حاوی ویتامین B فراوان است و می‌توان آن را با گذاشتن یک فنجان آب سیب‌زمینی روی موها و مالش خوب از ریشه تا نوک موها به مدت بیست دقیقه و سپس شستن موها استفاده کرد.

ظاهر سیاهی دور چشم را محدود کنید و می توانید با قرار دادن برش های سیب زمینی زیر حلقه های سیاه و گذاشتن ده دقیقه آن ها و سپس شستن خوب صورت با آب از آن استفاده کنید.

سلامت پوست را بهبود می بخشد و می توان از آن استفاده کرد به این صورت که یک قاشق غذاخوری آب سیب، یک چهارم پیمانه آب سیب زمینی را در ظرفی ریخته و خوب هم می زنیم و سپس مخلوط را روی پوست مالیده و بیست دقیقه می گذاریم و بعد می گذاریم.

شستشوی خوب پوست با آب کثیفی و سموم را از پوست پاک می کند و با قرار دادن یک فنجان خیار پوست کنده و خلال شده، نصف فنجان آب سیب زمینی، دو عدد تخم مرغ، نصف فنجان ماست و یک قاشق چایخوری بیکینگ پودر می توان از آن استفاده کرد.

در همزن برقی و خوب هم بزنید سپس مخلوط را روی پوست بگذارید و بگذارید مدتی بماند حداقل ده دقیقه و سپس پوست را خوب با آب بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.