رب آلوچه امسال ی سرشار از آنتی اکسیدان است

یکی از لذیذ ترین رب ها رب آلوچه امسال است که سرشار از مواد مغذی مفید برای بدن است و همچنین از برخی بیماری ها محافظت می کند و باعث سلامت مو و پوست می شود.

رب آلوچه به کاهش وزن کمک می کند و برای زنان باردار مفید است.

آلوچه کم چرب است و منبع خوبی از چندین ماده مغذی و آنتی اکسیدان است که آن را به یک میوه ایده آل تبدیل می کند.

آلوچه سیستم ایمنی را تقویت می کند و به عملکرد خوب آن کمک می کند، زیرا حاوی ویتامین C است که یکی از ویتامین هایی است که جذب آهن را در بدن افزایش می دهد.

آلوچه منبع خوبی از فیبرهای سالم است که به حفظ سلامت دستگاه گوارش کمک می کند و از آن در برابر مشکلات مختلفی که ممکن است در معرض آن قرار گیرد محافظت می کند.

رب

آلوچه خشک دارای درصد بالایی از پتاسیم است و این امر علاوه بر محافظت در برابر فشار خون بالا و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض سکته در کاهش بروز بیماری های قلبی عروقی نقش دارد.

مطالعه ای که توسط “اخبار پزشکی امروز” ذکر شد نشان داد که آلوچه باعث کاهش کلسترول بالا در خون می شود، زیرا ثابت کرد افرادی که به طور روزانه آلوچه می خورند کلسترول بد خود را کاهش داده و از کلسترول خوب حمایت می کنند.

آلوچه حاوی درصد بالایی از آنتی اکسیدان است که به حمله رادیکال های آزاد که به سلول ها حمله می کنند کمک می کند و از بیماری های سرطانی جلوگیری می کند.

مطالعات نشان داده است که پلی فنول های موجود در آلوچه باعث کاهش بروز دیابت نوع 2 می شود.

آلوچه حاوی درصد بالایی آهن است که به افزایش تولید هموگلوبین در خون کمک می کند و از کم خونی و بیماری های کم خونی جلوگیری می کند.

سرشار از ویتامین A و ویتامین C است که به بهبود سلامت چشم ها و پوست و پیشگیری از بیماری هایی که ممکن است روی آنها تاثیر بگذارد کمک می کند.

حاوی خواص ضد باکتریایی است که از قرار گرفتن در معرض عفونت و عفونت محافظت می کند.

آلوچه حاوی بتاکاروتن است که باعث تقویت ایمنی بدن و محافظت در برابر بیماری ها می شود، جلوگیری از یبوست و همچنین بهبود حرکت روده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.