در دفتر سالنامه کارهای مهم خود را یادداشت کنید

رایج ترین دفترچه یادداشت دفتر سالنامه کاغذی است. دانشجویان، دانش آموزان بزرگترین کاربران هستند و دلیل خوبی هم دارد. آنها ارزان و در اندازه های مختلفی هستند. از آنها برای یادداشت نوت برداری و همچنین برای یاد آوری روز های خاص استفاده می کنند.

روکش آنها اغلب مقوای نازک، پلی پروپیلن، چرم و یا پلاستیک انعطاف پذیر است.

نوت بوک ترکیب بندی محکم تر از نوت بوک مارپیچ با روکش مقوایی ضخیم تر است. دفترهای تألیف صحافی کتاب هستند، یعنی صفحات آن دوخته شده و سپس مانند کتاب صحافی می شوند.

سالنامه های ترکیب‌بندی به راحتی از روی جلد جلویی مرمری علامت تجاری آن‌ها تشخیص داده می‌شوند، اگرچه در طرح‌های دیگری نیز موجود هستند. پوشش داخلی داخلی معمولاً شامل یک شبکه برای ضبط برنامه کلاس است. پشت جلد داخلی شامل ابزارهای مرجع دانش آموز، از جمله جدول ضرب، جدول تبدیل اندازه گیری و قواعد دستور زبان و نقطه گذاری است.

دفتر

دفترچه های آزمایشگاهی یا علمی به گونه ای طراحی شده اند که یک رکورد دائمی از پیشرفت علمی را حفظ کنند.

دانشمندان شاغل اغلب از آنها برای مستندسازی ادعاهای ثبت اختراع استفاده می کنند. آنها معمولاً با کاغذ نموداری پر می شوند که حاوی سرفصل هایی برای ثبت جزئیات تحقیق و آزمایش است.

نوت‌بوک‌های دانش‌آموزی با جلد نرم نسبتاً ارزان هستند، اما نوت‌بوک‌های سخت‌گیر که توسط دانشمندان استفاده می‌شوند می‌توانند تا ۲۰ دلار قیمت داشته باشند.

دفتر هایی که برای کسب‌وکار استفاده می‌شوند اغلب دو کارکرد دارند: یادداشت برداری و برنامه‌ریزی. بسیاری از دفتر های این دسته شامل یک برنامه ریز داخلی هستند. آنها معمولاً در مواد سنگین‌تری مانند وینیل یا چرم صحافی می‌شوند و حاوی کاغذهای قانونی هستند.

دفتر های سطح بالا از درون و بیرون احساس لوکسی دارند. آنها حاوی کاغذهای سنگین وزن هستند که بسیار قابل توجهتر از کاغذهای سست موجود در دفترچه یادداشت مارپیچی معمولی هستند.

آنها معمولاً سخت بسته شده و با پارچه یا پوست خال پوشیده می شوند، پارچه ای پنبه ای سنگین با حسی مخملی.

برخی از آنها با بسته های الاستیک محکم نگه داشته می شوند. اندازه آنها از جیبی تا سایز بزرگ متغیر است.

نوت‌بوک‌های گران‌قیمت ممکن است با کاغذ خط‌دار استاندارد پر شده باشند، اما اغلب حاوی کاغذهای خالی، شبکه نقطه‌ای یا کاغذهای فرانسوی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.