تهیه ماسک جلبک دریایی تالگو از لجن رودخانه کن خبر ساز شد

داستان گوام در سال 1986 آغاز می شود، زمانی که بنیانگذار، Egidio Siena، در سفر به سواحل فرانسه در بریتانی مجذوب جلبک دریایی شد.

در اینجا او ماهیگیران محلی را دید که آنها را جمع آوری و به طور طبیعی خشک کردند تا یک کنسانتره بسیار خالص با قدرت تمام دریای درون، گل جلبک دریایی به دست آورند.

ماسک جلبک دریایی تالگو امروزه طرفداران بسیار زیادی در بین خانمها پیدا کرده است.

یک کشف نوآورانه که گوام به طرز ماهرانه‌ای در محصولات خود گنجانده است و آن را با سایر مواد فعال خاص برای لک‌ها ترکیب کرده است تا تمام آنچه را که این طلای سبز می‌تواند به ما بدهد آزاد کند.

فرمول برنده ای که از تمام قدرت جلبک دریایی Laminaria digitata استفاده می کند، که عاقلانه توسط شرکت Lacote انتخاب شده و منجر به فرمولاسیون معروف اکنون گل جلبک دریایی گوام شده است.

گل جلبک دریایی گوام که در سرتاسر جهان مشهور است، فواید جلبک های دریایی را با اسانس ها و خاک رس ترکیب می کند که در برابر تشکیل یاتاقان ها و چربی نیز بسیار مهم است.

خاک رس، غنی از مواد معدنی و عناصر کمیاب، توانایی جذب مواد زائد متابولیسم را با اسمز (گذر خود به خود مایعات بین دو محیط) با اثر تخلیه و تصفیه کنندگی دارد.

اثربخشی آنها توسط آزمایش‌های بالینی و دانشگاهی متعددی که این شرکت انجام داده است تأیید شده است، اما همچنین با رضایت مصرف‌کنندگانی که گل جلبک دریایی گوام در المپ را به عنوان مؤثرترین درمان‌ها در مبارزه با لک‌های سلولیت انتخاب کرده‌اند.

رسوبات چربی و ریز ندول ها، کاهش ناحیه ران، استحکام و قابلیت ارتجاعی بیشتر پوست و سلامت عمومی، با نتایج قابل مشاهده از همان اولین کاربردها، برای 74 درصد از کاربران.

با وجود اینکه تولید در مقیاس بزرگ شده است، جلبک دریایی Laminaria هنوز توسط Lacote با استفاده از روش سنتی تهیه می شود.

یک جلبک دریایی جوان و حیاتی استفاده می شود که از ماه مه توسط قایق ها با استفاده از ابزار باستانی به نام “scoubidou” برداشت می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.