با لامپ مهتابی smd به خانه خود روح ببخشید

پس از استفاده گسترده اولیه از فناوری لامپ مهتابی smd همچنین در وسایلی با توان بیش از 50 تا 70 وات، برخی از تولیدکنندگان متعاقباً ترجیح دادند از تولید وسایل برقی از طریق استفاده از دیودهای دستگاه نصب شده در سطح، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری SMD استفاده کنند.

این دیودها که در مجموع خیلی قدرتمند نیستند و حتی از دیودهای COB کوچکتر هستند، در کاربردهایی که نیاز به توان بالا دارند قابل اعتمادتر هستند.

این به این دلیل است که توان کلی به تعدادی از دیودهای LED دستگاه نصب شده سطحی با قدرت عموماً کمی بالاتر از 1.5 وات تقسیم شده است.

به این ترتیب می توان گرمای ساطع شده توسط دیودهای SMD را به صورت متعادل تری توزیع کرد و از تمرکز آن در 2 یا بیشتر دیود COB معمولاً هر کدام 40 یا 50 وات اجتناب کرد.

به این ترتیب می توان از پایداری بهتر دیودها در طول زمان و عملکرد نورانی چراغ ها اطمینان حاصل کرد.

علاوه بر این، کوچک سازی ارائه شده توسط دیودهای COB که به صورت جداگانه در نظر گرفته می شوند، با نیاز به نصب دیودهای مختلف COB قدرت در حداقل فاصله، برای جلوگیری از مجموع گرما بین دیود و دیود که می تواند به نقطه افزایش دمای اتصال برسد، لغو می شود.

لامپ

خود دیودهای COB، عملکرد آنها را به خطر می اندازد.

بنابراین درک می شود که حتی با استفاده از فناوری COB برای ساخت پروژکتورها و دستگاه های صنعتی، نمی توان سطح انتشار خود دستگاه ها را به شدت کاهش داد بدون اینکه به طور جدی بر پایداری و قابلیت اطمینان آنها تأثیر بگذارد.

رقابت برای ایجاد تراشه‌های LED کارآمدتر از نوع SMD و بنابراین قادر به دستیابی به نسبت لومن وات واقعاً خارق‌العاده حتی بیش از 150 لیتر بر وات در عوض امکان توسعه وسایلی با ابعاد کوچک‌تر و جذب انرژی بیشتر را فراهم کرده است.

فناوری SMD از نظر توزیع نور نیز عملکرد کمتری از فناوری COB ندارد.

بهترین راه حل های LED در واقع شامل استفاده از عناصر نوری است که در آن هر دیود SMD کپسوله شده است.

به این ترتیب می توان با توجه به توزیع و کیفیت نور به نتایجی عالی و دقت مطلق دست یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.